Umění Loise Licario

21. srpna 2007 v 22:30 | Cecilka |  nové trendy
Že nevíte, kdo Louis Licari je? On sám o sobě říká: Mé jméno je Louis Licari a mojí partií je perfektní barva. Původně se zapracoval jako malíř na univerzitě v USA, ale krátce na to začal své umělecké oči používat jako kolorista. Nyní vlastní dva úspěšné salony v New Yorku a v Beverly Hills. Jeho cílem je nabízet ženám dokonale obarvené vlasy vhodné k tónu jejich kůže, tvarům obličeje a životnímu stylu. Jeho mantrou je "správná barva vlasů dokáže pozvednout vzhled a ubrat roky". A skutečně tomu věří.

Louis Licari miluje svojí práci a myslí si, že jeho vášeň pro vlasy cítí každý, kdo sedí v jeho kadeřnickém křesle a díky tomu si připadá opravdu výjimečně (jak on, tak jeho zákazník). Nezáleží, zda jste herečka, modelka nebo obchodnice, Louis Licari je hrdý, že může zpřístupnit svůj individuální postoj všem a nabídnout každému klientovi barvu podle jeho představ. A samozřejmě také občasné poklábosení.

Jeho seznam klientů - celebrit, je všechno, jen ne krátký. A to i přesto, že ačkoli jim slibuje, že jejich tajemství je u něj v bezpečí, rád tu a tam prozradí šťavnatý příběh nebo dva. Před pár lety se Louis Licari spojil s týmem, který připravuje denní show na NBC a je jedním z přispívajících redaktorů. Pravidelně se objevuje v ranní show, rozdává rady a demonstruje poslední trendy v kráse a úpravě vzhledu. Pokud chcete, nechte k sobě také promlouvat tohoto guru celebrit.

Je léto, a tak Louise Licari opěvuje starý známý ohon a říká: "Znáte to, když se zkoušíte dostat z domu a za deset minut musíte být na místě a všechno jde zrovna tak pomalu. To je přesně čas na culík! Uvažte si vlasy dozadu a budete vypadat skvěle." Tento rychlý trik je pro každého. Trik, který je vždycky módní a gumičku má přece po ruce každý. Nikdy ale nepoužívejte obyčejné gumičky, riziko, že si vytrháte vlasy je totiž stoprocentní.

Elastické gumičky do vlasů jsou nejlepší a také se snadno drží v rukách. Louis Licari ženy zná, a ví, že má každá svoji oblíbenou gumičku zachránkyni pro dny, kdy její vlasy nevypadají nejlépe. TIP: Pokud používáte elastické gumičky, dbejte na to, abyste měla správnou velikost pro své vlasy. Gumičky, které jsou příliš malé, dělají vroubky ve vašich vlasech nebo dokonce způsobují lámání.

Gumičku na svém culíku nemusíte ukazovat světu. Obalte ji středně silným pramenem z culíku kolem dokola a zakryjte ji. Vlasy stažené nízko na šíji jsou neuvěřitelně jednoduchý, šik a nadčasový účes. Klíčové slovo je zde jednoduchost. VAROVÁNÍ: Nevytahujte vlasy ze staženého účesu zvlášť, vypadal by příliš uvolněně. Když necháte pár pramenů vlasů volně vypadnout, budete vypadat bezstarostně. Pokud vlasy budete tahat ven, výsledný vzhled bude příliš tvrdý a nepřirozený.

Ženy s kudrnatými vlasy mohou vlasy během dne stáhnout a v noci je rozpustit. Když je pak stáhnou zpátky do středně vysokého culíku, budou vypadat skvěle. Použijte gel, který nedělá šupinky (Louise Licari doporučuje pěnivý gel z jeho vlastní řady stylingových přípravků) k zafixování vln kudrlin, ale vynechejte samotný culík. Nakonec použijte trochu lesku ve spreji a nechte vlasy uschnout. Louise Licari závěrem dodává: ofina a culík spolu vypadají skvěle! TIP: Ofina se středně vysokým culíkem vypadá jako krátký sestřih. Je to jednoduchý způsob jak mít každý den nový vzhled.

Tak stáhněte své vlasy dozadu, stačí vám na to minuta. Můžete si být jistí, že budete vypadat skvěle ze všech úhlů. V některém z dalších článků dojde i na triky celebrit, které Louise Licari prozradil.

Umění Louise Licariho

culík + ofinahladkýhladký culík
jako paní učitelkakřehcena úvod
ofinaofina a culíkohon
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama