Vlasové trendy pro rok 2007

25. července 2007 v 14:21 | Cecilka |  nové trendy
Stejně jako v oblasti módy se i u úpravy vlasů mění trendy obrovskou rychlostí. Zatímco však oblečení můžete měnit libovolně, o vlasech to samé bohužel říci nelze. Změna účesu chce skutečnou dávku rozmýšlení a také prozíravosti do budoucna. S největší pravděpodobností vám totiž nově vytvořený hair-style zůstane delší dobu, a to minimálně než vlasy dorostou. V případě chyby či špatného rozhodnutí jsou zde řešení skutečně složité - umělé prodloužení, paruka nebo čepice.

Je pravdou, že i v oblasti kadeřnictví jsou vymýšleny stále nové kreace a tipy, jak být ještě více moderní, ale naučme se předcházet dobu. Každý rok je charakteristický něčím společným, čeho se i módní návrháři vesměs drží. Pojďme tedy odhalit, co bude tím skutečným žhavým hitem v oblasti kadeřnického umění právě pro rok 2007.

Buďme nadčasové, moderní, ale nikoli nudné a nevýrazné.

Pro rok 2007 budou dominantní 4 proudy: Nordic Serenity, Pop Couture, Rustic Deluxe a Sensual Intrigue. Představme si tedy každý zvlášť a poznejme, který přiroste k vašemu srdci.

Nordic Serenity

Objevujme krásu v jednoduchosti a sílu v čistotě, otevřme duchovní prostor, kde se nové technologie střetávají s hlubokým tichem a klidem, vnímejme ještě hlouběji sami sebe a hledejme mír a bezpečí v našem okolí.

Nordic Serenity znamená v angličtině Skandinávský klid a jasnost. Nechme se tedy unášet severskými zářivými motivy, podlehněme jednoduchým trendům a změňme se v anděla. Jemně zvlněné blonďaté vlasy, lesk a jednoduchost, doplňky v odstínech stříbrné, zlaté, krémové nebo jasně bílé - to je Nordic Serenety.

Pop Couture

Je mladistvý, zábavný, troufalý a barevně rozdováděný. Přináší kaleidoskop barev, které se navzájem kříží i doplňují. Představuje zajímavé tvary a vrací nás do 60. letech v moderním podání roku 2007.

Šedesátá léta. To jsou skutečně veselé barvy, nápadité kombinace a optimismus vyzařující i z módy a účesu. Tedy zkuste klasiku 60. let a pohrajte si s fantazií. Zkuste přetvořit éru našich rodičů do trendů nového tisíciletí a experimentujme. Dovoleno je téměř vše.

Rustic Deluxe

Vraťme se k našim nejprvotnějším základům, počátkům civilizace. Poznávejme přirozenost a sílu přírody. Barvy přirozené, hnědé a béžové. Vlasy bohaté, husté, dlouhé, ale upravené. Tmavší odstíny budou skvěle doplňovat make-up v přírodních barvách a bronzově opálenou pokožku.

Sensual Intrique

Značka luxusu a glamour, kde se východ střetává se západem. Dokonalé tvary, kvalitní jemné materiály jako je satén, lesk ve vlasech. Buďte zářivá, dekadentní, hypnotizujte šarmem. Inspirujte se ve Francii a vytvořte si ve vlasech svůdné vlny, ale stále zůstávejte smyslná a tajemná.

Každý z těchto směrů je něčím výjimečný. Každá žena se v některém najde. Nechte se vést a podtrhněte svůj temperament dokonalou image. Potom totiž budete neodolatelná.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama