nejnovější módní trendy

24. června 2007 v 21:07 | Cecilka |  nové trendy
Říká se, že - "žena mění hlavu, když mění chlapa" - něco na tom pravdy bude. Ovšem některé ženy nečekají na změnu partnera, ale mění střih a barvu svých kadeří podle kadeřnických trendů. Každého půl roku tak vypadají jinak.

Účesy, střihy a odstíny vlasů se mění podle přísného módního diktátu. Svůj comeback slaví v pravidelných intervalech. S vlasy je to jako s módou, ve chvíli, kdy zapomenete na konkrétní styl, je načase, aby se vrátil a znovu vše oživil. Patka střídá ofinku, dlouhé vlasy vrabčí hnízdo či rovné hřebíky měkké vlny. Každá generace si tak zažije nespočet proměn vlasových stylů a snad jen málo která žena ho nevyzkouší.

Podle kadeřnických pravidel se ženské kadeře rozdělují do tří kategorií, kterými jsou krátké vlasy, středně dlouhé neboli polodlouhé vlasy a dlouhé vlasy. Každý rok "frčí" jiná délka, odstín či střih vlasů. Pokud máte svou dvorní kadeřnici, tak bezpečně bude vědět, aniž by se podívala do diáře, kdy jste ji navštívila naposledy. Dodržujete-li pravidelný tříměsíční interval v péči o své vlasy, pozná vaše "kouzelnice s nůžkami" ono dané období velice rychle. Jak? Podle střihu účesu.

Krátké vlasy si za svůj život vyzkouší snad každá žena. Krátký účes je mnohdy vnímán jako symbol nezávislosti, kreativity, odhodlání a samostatnosti. Péče o nakrátko ostříhané vlasy může být velmi snadná, ale také velmi náročná. Velice záleží na tom jaká je struktura vašich vlasů a jak "dlouhé" vlasy jsou. Letos vrabčím hnízdům odzvonilo a do popředí se derou účesy polodlouhé. Nechcete-li se však vzdát vašeho krátkého sestřihu, zvýrazněte ho občas speciálním stylistickým přípravkem.

Středně dlouhé vlasy bývají nejpříjemnější volbou. Dají se velmi snadno upravovat a s pomocí stylingových přípravků, trochy úsilí a času dokážete vytvořit zajímavé účesy. Polodlouhý střih se setkává s velkým ohlasem, neboť žena může být pokaždé jiná. Může se ukazovat jako chameleón na společenských akcích, v práci či při sportu. Polodlouhý střih splývající kolem tváří bude letos trefou do černého.

Dlouhé vlasy bývají spojovány s princeznami a jejich pohádkovým životem. Na dlouhých vlasech je viditelná každá chybička. Majitelky dlouhých vlasů by se péči o svou hřívu měly věnovat velice pečlivě. Dlouhé vlasy se nerovná zdravé vlasy, přímá úměra tu bohužel neplatí. Struktura vlasu je pro kadeřníka a správný střih velice důležitá. Letos budou IN elegantní účesy, větší vlny a na první pohled jednoduché střihy. Dlouhé i polodlouhé vlasy můžete doplnit o krátkou či delší ofinku.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Anett Anett | 11. ledna 2008 v 22:47 | Reagovat

kurva to sem chce dat nejaky ty fotka !!! bez toho je to na nic !!!

2 m m | 21. února 2008 v 11:31 | Reagovat

mě by se tu taky víc líbily i nějaký fota bez nich je to tady nudný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§

3 Nikolína Nikolína | 5. června 2010 v 10:24 | Reagovat

je to nudný a ty obrázky by to chtělo takže sem do piči nějaky dejte

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama