culík? stále bije na poplach :c)

21. června 2007 v 12:03 | Cecilka |  nové trendy
Vysoko posazený culík vyžaduje perfektně uhlazené vlasy. Naneste na spánky trochu zpevňovacího gelu a prsty promněte pramínky kolem uší. Celý účes "zasponkujte". Pokud máte mastné vlasy, culík vám pomůže je trošku zamaskovat a otravné mytí vlasů můžete odložit na zítřek. Počítejte ale s náročnějším rozčesáváním. Gel totiž vlasy bytelně zpevní.

Culík se objevil na přehlídce Stelly McCartney, Dolce&Gabbany, Valentina , Marca Jacobse i Soni Rykiel. Modelky byly naprosto lehce nalíčené a lehce si vykračovaly v honosných róbách. Nikdo se nepozastavoval na odstátýma ušima jedné z nich. Ano, to je jediná stinná stránka culíku - vyniknou i vaše případné nedostatky v podobě odstátých uší, vysokého čela či ošklivého znamínka.

Pokud máte vlasy samou kudrnu, nemusíte se culíku vzdát. Nevyčesávejte si ho vysoko, ale sepněte v úrovni krku. Nemusíte si gumičku "omotávat" tolikrát jako ženy s rovnými vlasy, a váš účes bude vypadat vždy vzdušně a bohatě.Sponka či gumička mohou culík "povýšit" do vyšších kruhů. Obyčejná látková je vhodná na sport, a naopak štrasová z vás udělá dámu. Pohrát si můžete i s kontrastem barvy vlasů a sponky. Pěknou kombinaci představuje blond a světle modrá, rezavá a zelená či černá a růžová.

Majitelky vysokého čela nemusí smutnit. Culík bude slušet i jim. Profesionální kadeřníci doporučují v těchto případech hustou ofinu, která čelo perfektně schová. Podle tvaru obličeje zvolte i její délku. Nezapomeňte ovšem, že ta krátká "Natálie Oreiro" je již pasé.

Perfektní culík Vám budou všichni závidět, jejich výraz má blondýna na jedné z našich fotografií.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama